Zaposlitev ODVETNIŠKEGA PRIPRAVNIKA (m/ž) ali ODVETNIŠKEGA KANDIDATA (m/ž)

Odvetniška pisarna Ivančič & Hrastnik zaposli odvetniškega pripravnika (m/ž) ali odvetniškega kandidata (m/ž) za določen čas (nadomeščanje odsotnega delavca) enega leta s tri mesečnim poskusnim delom.

Ponujamo:
- Delo v mladem in zagnanem kolektivu
- Dinamično delo v urejenem in prijetnem delovnem okolju
- Možnost kvalitetnega strokovnega razvoja

Zahtevana znanja: Pričakujemo:
- Izobrazba: Univerzitetni diplomirani pravnik/-ca
- Opravljen pravniški državni izpit (za delovno mesto odvetniški kandidat)
- Samoiniciativnost in natančnost
- Predanost delu
- Samostojno reševanje pravnih vprašanj

Prednost:
- Izkušnje v odvetništvu

Kraj dela: Ljubljana

Začetek dela: predvidoma v januarju ali v začetku februarja 2019

Opis dela:

- priprava tožb, odgovorov na tožbe in drugih pisanj v sodnih, upravnih in drugih postopkih,
- zastopanje strank pred sodišči, upravnimi organi, lokalnimi skupnostmi in drugimi organi v skladu z navodili delodajalca,
- priprava osnutkov pogodb in drugih pravnih aktov,
- priprava pravnih mnenj,
- druge naloge po navodilih delodajalca.

Svoje vloge z dokazili in življenjepisom pošljite na elektronski naslov info@ih-op.si do vključno 24.12.2018 s pripisom "Prijava za delovno mesto odvetniški pripravnik/kandidat".